Vítáme Vás na oficiálních stránkách SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Zlín. Ke dni 1.1. 2023 máme evidováno celkem 7 443 členů ve 116 sborech dobrovolných hasičů. V našich řadách je také 2 099 dětí a mládeže ve věku do 18 let.
Najdete zde informace o práci jednotlivých orgánů OSH, soutěžích dospělých a dětí, kontakty a také právní dokumenty týkající se dobrovolných hasičů a jejich činnosti.
 

Novinky

Novinky z úseku mládeže

Novinky z úseku prevence

Novinky z úseku represe

Novinky - výsledky soutěží

O putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje 2023

V sobotu 16. září 2023 se v krásném sportovním areálu Doubravy uskutečnil další ročník soutěže O putovní pohár ředitele HZS Zlínského kraje. 

Ve štafetě dvojic a v požárním útoku mezi sebou soutěžila nominovaná družstva mladších a starších žáků ze všech čtyřech okresů: Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště.

Nejlepší časy a stupně vítězů pak v obou kategoriích obsadily děti z SDH Pozděchov - VS. 

Nejmladší účastník soutěže byl Filip Pšeník z SDH Zlín- Štípa, který před pár dny oslavil své 6. narozeniny. Z rukou pana ředitele si tak na památku převzal plyšového dráčka Záchranáčka - maskota zlínských hasičů.   

V závěru vyhlášení pan ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar srdečně poděkoval všem zúčastněným za jejich nasazení, podané výkony i týmového sportovního ducha.  S přáním hezkého zbytku soboty a šťastné cesty domů tak byla soutěž zdárně ukončena.